Bulutklinik Blog

Tüm Yazılar

MBYS (Muayene Bilgi Yönetim Sistemi) Hakkında Merak Ettikleriniz

Sağlık Bakanlığı Sağlık.NET Uygulamasını güvenli, kolay ve zamanında verilerin gönderilmesini sağlamak için geliştirmiştir. Günden güne kendini yenileyen sistem sektörde çeşitli entegrasyonlarla hem hastanın, hem sağlıkçıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu ay gündemde olan MBYS (Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi)’de bu iyileştirmeler için yapılan entegrasyonlardan biridir ve  özel muayenehane, poliklinik ve özel ağız diş sağlığı merkezlerini etkiler. Son günlerde sağlık sektöründe sıkça konuşulan MBYS (Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi) hakkında sizleri bilgilendiriyor ve aklınızdaki soruları cevaplıyoruz. Keyifli okumalar.

  4 ay önce Ali Hulusi Ölmez Özellikler

Bulutklinik İle Online Görüşme

İçerisinde bulunduğumuz bu salgın zamanlanlarında, bulut teknolojilerin önemini ve uzaktan çalışabilmenin avantajlarını daha fazla hissettik. İnsanlar sağlığını koruması için evde kaldığı zamanlarda medikal bilgiye veya yardıma ihtiyaç duyduğunda doktora nasıl erişim sağlanacak?

Bu yazımızda Bulutklinik Online Görüşme modülümüz hakkında bilgi vereceğiz.

  8 ay önce Yusuf Güleç Teknoloji

Aşı Takip Sistemi ve Entegrasyonu

ATS (Aşı Takp Sistemi) veri bildirimi aşı yapan tüm klinikler için zorunludur. Özel aşı yapılıyor olsa bile yapılan bu aşının çocuğun takip edilebilmesi için e-Nabız sistemine gönderilmesi gerekmektedir.

Peki klinikler ATS bildirimlerini nasıl yapabilirler? Tüm merak ettikleriniz bu yazımızda.

  1 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Yeni Yazılar

Sağlık Net için yanınızdayız

Sağlık Bakanlığı entegrasyonlardan birisi olan Sağık.Net uzun yıllardır hastanelerde aktif olarak kullanılıyordu. Artık muayenehaneler için de zorunlu. Bu süreç nasıl işleyecek? Muayenehaneler Sağlık.Net e nasıl entegre olabilirler. Tüm merak ettikleriniz bu yazımızda.

  2 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Özellikler

BulutKlinik'te e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Dönemi

Başvuru süreci ile vakit kaybetmeyin, e-dönüşüme ( e-fatura, e-serbest meslek makbuzu ) kolayca geçiş yapın. Daha kolay, hızlı ve ekonomik faturalayın.

 

  2 yıl önce İbrahim Özcan Özellikler

ISO/IEC 15504 Spice Sertifikasını da Aldık

Her ne kadar sağlık işi yaptığımızı söylesek de aslında bir yazılım firmasıyız. Diğer bir çok yazılım firmasından farkımız, sağlık gibi çok hassas bir sektörde veri yönetimi yapmamızdır. Dünya standartları ile çalışıyoruz ve nihayet bunu belgelendirdik.

  2 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Teknoloji

SağlıkNet Nedir ?

Sağlıkta Dönüşüm Programı'nın temel fonksiyonlarından biri olan Ulusal Sağlık Bilgi Sistemi (USBS), dönüşüm projesi kapsamında uygulamaya konulan reformların en önemli aşamalarındandır. Bu sebeple BulutKlinik'te SağlıkNet çalışmalarını tamamladık.

Nedir bu SağlıkNet?

  2 yıl önce Yusuf Güleç Genel

Ortak CRM Kullanımı

Bulutklinik ile grup kliniklerin yönetimi özelliği çok beğenilmişti. Bu özelliğimizi daha da geliştirdik. Artık CRM verileriniz için de ortak çalışabilirsiniz.

  2 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Özellikler

Bulut Klinik - İBYS Entegrasyonu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının İBYS sistemine entegre olmak için çalışmalara başladık. Sizlere bu çalışmalarımızdan bahsetmek istiyoruz.

  2 yıl önce Yusuf Güleç Özellikler

İşyeri Bilgi Yönetim Sistemi - İBYS Nedir?

İBYS sistemi hakkında bakanlığın duyurusunu ve sık sorulan soruları sizler için bu yazımızda toparladık.

  3 yıl önce Yusuf Güleç Özellikler

Kontrol, Periyodik Muayeneler Gibi Tüm Randevu ve Protokollerinizi Birkaç Tıklama İle Yönetin

Tedavilerde sıklıkla oluşan kontrol muayeneleri, sonuç gösterme ve periyodik muayeneler gibi farklı süreçleri yönetmenin kolay yolu bu yazımızda

  3 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Özellikler

Göz Sağlığı ve Hastalıkları İçin Modülümüz Kullanıma Hazır

Göz branşları için medikal bilgi yönetiminden, gözlük reçetelerine kadar tüm süreçlerinizi rahatlıkla yönetebileceğiniz, sağlık raporları verebileceğiniz, randevu takibi, finansal takip gibi diğer tüm süreçlerinizde size destek olacak bir yardımcı arıyorsanız bu yazımız size göre.

  3 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Özellikler

2017 ye Elveda Derken

2017 ye veda ederken son bir yılı gözden geçirdiğimde hedeflerimize büyük oranda ulaştığımızı, hatta bir çok yönden ileride olduğumuzu görmek beni hem mutlu etti, hem de heyecanlandırdı.

Bu yıl neler yaptığımızı ve 2018 yılında temel olarak hedeflerimizi sizler ile paylaşmak istiyorum.

  3 yıl önce Ali Hulusi Ölmez Bulutklinik

Anlaşmalı Kurumlar İçin Sözleşme Yönetimi Düşündüğünüzden Çok Daha Kolay

Kliniğinizde özel sağlık sigorta ve anlaşmalı kurumlar ile  fiyat formülleri, raporlar, ay sonu icmalleri gibi işlemleri çözmenin en kolayı Bulutklinik.

  3 yıl önce Yusuf Güleç Özellikler

Tavsiye Edin, 3 ay Ücretsiz Kullanım Kazanın

Bulut Klinik kullanıcıları, başka kullanıcıları Bulut Klinik'e davet ederek hem kendilerine hem de davet ettikleri kişilere 3 ay kazandırabiliyor.

  3 yıl önce Tuğba Kemük Özellikler

Bulut Klinik

Destek Merkezi
İletişim

Bulut Klinik Teknoloji A.Ş.