Kim korkar Buluttan? Bulut yazılımlar nedir?

Bulutklinik.com’u kullanıyorsunuz veya kullanmak istiyorsunuz ama bulut tabanlı olduğu için bazı çekinceleriniz mi var. O zaman bu yazı tam size göre çünkü yazının sonunda bulut tabanlı bir uygulama kullanmanın hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını fark edeceksiniz.

  01-05-2017

Güvenilirlik endişesi...

Özellikle kliniğimizin önemli verilerini bulutklinikte tuttuğumuz için kafanızda bazı soru işaretlerinin olması çok normal çünkü hepimiz bilgisayarlarımıza programlar indirmeye o kadar alıştık ki bulut gerçek olamayacak kadar güzel geliyor. Tabi güvenlik ve gizlilik soruları akla mevcut. Acaba bilgilerim güvende ve gizli mi diye sormaya başlıyoruz.

Bulutklinik.com da tüm verileriniz en yüksek güvenlik standartlarında depolanıyor ve günlük olarak yedekleniyor. Verilerimiz TürkTelekom sunucularında tutulmakta. Güvenlik için en son yazılım teknolojilerini kullanıyoruz.

Veri güvenliği konusunda daha detaylı bilgi için Veri Güvenliği sayfasına göz atabilirsiniz. 

Veri gizliliğine de en az veri güvenliğine yaklaştığımız hassasiyetle yaklaşıyoruz. Verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz. Bulutklinik ekibi olarak kullanıcı şifrelerine ve uygulamaya girdiğiniz verilere erişimimiz bulunmamaktadır. Teknik ekibimiz sadece sizin hesabınızın içinden açıp kapayabileceğiniz erişim izniyle, size destek vermek için hesabınıza erişebiliyor. Yani Bulutklinik'deki verilerinizin güvenliği ve gizliliği konusunda içiniz rahat olabilir.

Aslında bulut teknolojilerini günlük hayatımızda sıkça kullanıyoruz. Google Drive, Gmail, Dropbox, Facebook artık hepimiz için hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Yani, bulut sandığımızdan çok daha fazla hayatımızın içinde yer etmiş durumda.

Bulutklinik hasta ve klinik takip yazılımının bulut tabanlı özellikleri:

Bulutun avantajları gördüğünüz gibi saymakla bitmiyor. Dilerseniz Klinik takip programı indir - BulutKlinik SaaS olarak kullan karşılaştırması yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Ali Hulusi Ölmez

Bulut Klinik

Destek Merkezi
İletişim

Bulut Klinik Teknoloji A.Ş.