2017 ye Elveda Derken

2017 ye veda ederken son bir yılı gözden geçirdiğimde hedeflerimize büyük oranda ulaştığımızı, hatta bir çok yönden ileride olduğumuzu görmek beni hem mutlu etti, hem de heyecanlandırdı.

Bu yıl neler yaptığımızı ve 2018 yılında temel olarak hedeflerimizi sizler ile paylaşmak istiyorum.

Makaleyi Paylaş
12 bin’den fazla hekimin, 4,2 milyon’dan fazla hastanın tercihi #bulutklinik

Hasta takibi ve klinik yönetimini en kolay ve tam da ihtiyacınız olduğu şekilde yapabilmenize yardımcı olmak için yola çıktık. Bazen sizden gelen talepler ile, bazen de kendi tecrübelerimiz ile hep daha iyisi için çalıştık ve ürünümüzü daha iyi hale getirdik. Bu yolculuk hiç bitmeyecek. Hep daha iyisi için sürekli çalışmaya devam edeceğiz.

Şunu gururla söylüyorum ki; hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlar ile hızla ilerliyoruz. 

2017 yılınının sonuna geldiğimizde verdiğimiz sözleri tutmuş olduğumuzu görmek ve hatta çok daha ileride olmak bizi ayrıca motive ediyor.

 

Geçtiğimiz yılda yaptığımız işlerin bir kısmına hızlıca bakarsak;

Mobil uygulamamız android markette yerini aldı. Hastalarınız ve danışanlarınız takip bilgilerini kendileri sisteme kaydedebiliyorlar. Hasta ve hekim iletişimi konusunda ilk adımı bu uygulama ile başlatmış olduk. 

Sözleşme yönetimi ile anlaşmalı kurumlarınız ile yaptığınız sözleşmeleri kaydedebiliyorsunuz ve SUT, HUV, TTB ve CARİ fiyat listeleri ile dilediğiniz formülleri kullanarak anlaşmalı kurumlar için özel fiyatlar oluşturabiliyorsunuz.

Stok takibi özelliğini de bu yıl devreye aldık. Artık İlaç ve Tıbbi Sarflarınızı takip edebileceksiniz.

Kasa ve harcama yönetimi ile ön muhasebeye de adım atmış olduk. Gelirlerinizi zaten çok detaylı bir şekilde kaydedebiliyordunuz. Artık gider takibini de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

e-Reçete ve e-İmza ile yazmış olduğunuz reçetelerinizi dijital olarak imzalayabilir, bu reçetelerin Sağlık Bakanlığı sistemlerine online olarak gönderebilirsiniz. 

İş yeri hekimliği modülü ile iş yerleri ve fabrikalarda işe giriş kontrolleri, periyodik kontroller gibi işlemlerini sistematik bir şekilde yapmanıza olanak sağladık.

Grup klinikler için tüm organizasyonun tek merkezden yönetilebilmesi ve konsolide raporlar alınabilmesi için çalışmalarımız tamamlandı.

Dinamik formlar ile tüm müşterilerimiz birkaç tıklama ile kendi özel verilerini tutabilecekleri kendi ekranlarını tasarlayabiliyorlar. Bu özellik ile anketlerden medikal bilgi ekranlarına kadar tüm özel ihtiyaçlarınızı çözebiliyorsunuz.

Diyet modülümüzü de bu yıl devreye aldık. Danışanlarınızın diyet listelerini oluşturabilir, tüm ölçüm bilgilerini izelyebilirsiniz.

Kendi  web siteniz üzerinden Bulutkliniğe tam entegre olarak hastalarınızın kolaylıkla randevu almasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca mevcut modüllerde de yaptığımız sayısız yenilik ve iyileştirmeler mevcut.

 

2018 yılı içerisinde iletişime çok önem vereceğiz. Uzaktan hasta-hekim iletişimi için çözümler sunacağız. Hastalarınız ile uzaktan görüşme sağlayabilecek ve IOT teknolojileri yardımı ile tanı işlemlerine olanak sağlamayı hedefliyoruz.

Bir diğer gündemimiz ise yeni çözüm ortaklarımız olacak. Klinik yönetimini kolaylaştırmak için farklı iş birlikleri içerisinde olacağız. 

Amacımız sadece takip ve kayıt işlemleri için bir program olmak değil, kliniğinizin satınalma, bilgi işlem, muhasebe, hasta etkileşimleri gibi tüm ihtiyaçlarına cevap olacak bir platform olmak.

Şu ana kadar olduğu gibi bunları da hep birlikte başaracağız.

 

Değerli yorumlarınız ve önerileriniz ile Bulutkliniği geliştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen tüm taleplerin üzerinde detaylıca durduğumuzu ve birçoğunu devreye aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. 

Bu taleplerinizin durumlarını da ( bu yıl devreye aldğımız :)  ) ticket sistemimizden anlık takip edebilirsiniz.  Lütfen yorum ve önerilerinizi bizlerle paylaşmaya devam edin.

 

Aramıza Katılmak İçin Tıklayın